LOADING IMAGES

233XLTTM MELBYE

10090,00МКД


Рамстор, ГТЦ приземје, Сити Мол, Палма Мол - Тетово, Гостивар, Битола - Широк Сокак, Тетово - Центар

Овие часовници се олицетворение на стилската едноставност и минимализам. Современата иновација и данската култура се соединети во единствен препознатлив дизајн. 

Водоотпорност: 3 bar

Стакло: Минерално

Големина: 37 mm

Механизам: Кварцен

Пол: Машки

Функција: Три стрелки, Датум

Материјал: Основа - Титаниум

Ремче: Ремче - Челик


Поврзани производи