LOADING IMAGES

LP-113C LA PASSION

9890,00МКД


Рамстор, ГТЦ приземје, Сити Мол, Палма Мол - Тетово, Гостивар

Самото тоа што Kevin Costner е заштитно лице на Jacques Lemans, доволно говори за префинетоста и луксузот на овие часовници. Одличниот дизајн и пристапните цени се дополнителна причина да го одберете овој бренд.

Водоотпорност: 5 bar

Стакло: Минерално

Големина: 37 mm

Механизам: Кварцен

Пол: Женски

Функција: Две стрелки

Материјал: Основа - Челик

Ремче: Кожа


Поврзани производи