LOADING IMAGES

ES4032 JACQUELINE

8290,00МКД


Рамстор, ГТЦ приземје, Сити Мол

Дизајнот на производите ги следи трите главни принципи: безвременски стил, автентична инспирација и спонтана креативност.

Водоотпорност: 3 bar

Стакло: Минерално

Големина: 36 mm

Механизам: Кварцен

Пол: Женски

Функција: Три стрелки, Датум

Материјал: Основа - Челик

Ремче: Кожа


Поврзани производи