LOADING IMAGES

ES3547 JACQUELINE

10690,00МКД


Рамстор, ГТЦ приземје, Сити Мол, Палма Мол - Тетово, Куманово, Битола - Широк Сокак, Кавадарци, Аеродром OUTLET

Дизајнот на производите ги следи трите главни принципи: безвременски стил, автентична инспирација и спонтана креативност.

Водоотпорност: 3 bar

Стакло: Минерално

Големина: 36 mm

Механизам: Кварцен

Пол: Женски

Функција: Три стрелки, Датум

Материјал: Основа - Челик, Основа - Циркони

Ремче: Ремче - Челик


Поврзани производи