LOADING IMAGES

ES3434 JACQUELINE

9490,00МКД


Рамстор, ГТЦ приземје, Сити Мол, Куманово, Битола - Широк Сокак, Тетово - Центар, Кавадарци, Аеродром OUTLET, Струга

Дизајнот на производите ги следи трите главни принципи: безвременски стил, автентична инспирација и спонтана креативност.

Водоотпорност: 3 bar

Стакло: Минерално

Големина: 36 mm

Механизам: Кварцен

Пол: Женски

Функција: Три стрелки, Датум

Материјал: Основа - Челик

Ремче: Ремче - Челик


Поврзани производи