LOADING IMAGES

AR1732

14890,00МКД


Палма Мол - Тетово

Часовниците на Emporio Armani се симбол на елеганција, моќ и префинетост. Изработени од висококвалитетни материјали, тие се неизбежен дел од стилот на секој џентлмен.

Водоотпорност: 3 bar

Стакло: Минерално

Големина: 41 mm

Механизам: Кварцен

Пол: Машки

Функција: Три стрелки, Датум

Материјал: Основа - Челик

Ремче: Кожа


Поврзани производи