LOADING IMAGES

AR1702

25090,00МКД


Рамстор, ГТЦ приземје, Сити Мол, Палма Мол - Тетово, Куманово, Битола - Широк Сокак, Тетово - Центар, Струга

Часовниците на Emporio Armani се симбол на елеганција, моќ и префинетост. Изработени од висококвалитетни материјали, тие се неизбежен дел од стилот на секој џентлмен.

Водоотпорност: 3 bar

Стакло: Минерално

Големина: 44,5 mm

Механизам: Кварцен

Пол: Машки

Функција: Хронограф

Материјал: Основа - Челик

Ремче: Ремче - Челик


Поврзани производи