LOADING IMAGES

AR1509

31090,00МКД


ГТЦ приземје, Сити Мол

Часовниците на Emporio Armani се симбол на елеганција, моќ и префинетост. Изработени од висококвалитетни материјали, тие се неизбежен дел од стилот на секој џентлмен.

Водоотпорност: 5 bar

Стакло: Минерално

Големина: 43 mm

Механизам: Кварцен

Пол: Машки

Функција: Хронограф

Материјал: Керамика

Ремче: Керамика


Поврзани производи