LOADING IMAGES

AR1400

38890,00МКД


Рамстор, ГТЦ приземје, Сити Мол, Палма Мол - Тетово, Куманово, Гостивар, Битола - Широк Сокак, Тетово - Центар, Струга

Часовниците на Emporio Armani се симбол на елеганција, моќ и префинетост. Изработени од висококвалитетни материјали, тие се неизбежен дел од стилот на секој џентлмен.

Водоотпорност: 3 bar

Стакло: Сафирно

Големина: 42 mm

Механизам: Кварцен

Пол: Машки

Функција: Хронограф

Материјал: Керамика

Ремче: Керамика


Поврзани производи